A814AY-391K=P3
5S-A814AY-391K=P3
A814AY-391K=P3
FIXED IND 390UH 490MA 1.09 OHM
Product Description
| Series: | D10F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 390|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 490mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.09 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.445"" L x 0.382"" W (11.30mm x 9.70mm)","0.197"" (5.00mm)" |