9230-20-RC
5S-9230-20-RC
9230-20-RC
FIXED IND 1UH 350MA 1 OHM TH
Product Description
| Series: | 9230 |
| Function: | Molded |
| Type: | Phenolic |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 350mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 25 @ 25MHz |
| Operating Temperature: | 230MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,25MHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.095"" Dia x 0.250"" L (2.41mm x 6.35mm)",- |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut