887FU-252M=P3
5S-887FU-252M=P3
887FU-252M=P3
FIXED IND 2.5MH 37MA 81 OHM SMD
Product Description
| Series: | D32FU |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 2.5mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 37mA |
| Q @ Freq: | 42mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 81 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.138"" L x 0.138"" W (3.50mm x 3.50mm)","0.087"" (2.20mm)" |