6000-331K-RC
5S-6000-331K-RC
6000-331K-RC
FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM
Product Description
| Series: | 6000 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 780mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 850 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 2.3MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,796kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.354"" Dia (9.00mm)","0.480"" (12.20mm)" |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)