5800-4R7-RC
5S-5800-4R7-RC
5800-4R7-RC
FIXED IND 4.7UH 3.1A 16 MOHM TH
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.1A |
| Q @ Freq: | 5.4A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 16 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.275"" Dia x 0.700"" L (6.99mm x 17.78mm)",- |
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut