Fixed InductorsAmerican Technical Ceramics 506WLSM0R47KT815T
506WLSM0R47KT815T
5S-506WLSM0R47KT815T
506WLSM0R47KT815T
FIXED IND 470NH 815MA 190 MOHM
Product Description
| Series: | 506WLS |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Powdered Iron |
| Inductance: | 470nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 815mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 190 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.127"" L x 0.080"" W (3.23mm x 2.03mm)","0.105"" (2.67mm)" |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut