5022R-392J
5S-5022R-392J
5022R-392J
FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM
Product Description
Series:5022R
Function:-
Type:Phenolic
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):395mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.3 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:33 @ 7.9MHz
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,7.9MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.520"" L x 0.250"" W (13.21mm x 6.35mm)","0.230"" (5.84mm)"
  • Molex
  • 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
  • TE Connectivity
  • 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut