5022R-224J
5S-5022R-224J
5022R-224J
FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM
| Function: | - |
| Type: | Iron |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 213mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 7.45 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 65 @ 790kHz |
| Operating Temperature: | 6.2MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,790kHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.520"" L x 0.250"" W (13.21mm x 6.35mm)","0.230"" (5.84mm)" |
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut