5022R-105J
5S-5022R-105J
5022R-105J
FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Product Description
| Series: | 5022R |
| Function: | - |
| Type: | Iron |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 105mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 33 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 65 @ 790kHz |
| Operating Temperature: | 2.3MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,790kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.505"" L x 0.240"" W (12.82mm x 6.09mm)","0.230"" (5.84mm)" |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut