5022-164J
5S-5022-164J
5022-164J
FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Product Description
Series:5022
Function:-
Type:Iron
Inductance:160|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):230mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:6.4 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:65 @ 790kHz
Operating Temperature:7.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,790kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.505"" L x 0.240"" W (12.82mm x 6.09mm)","0.230"" (5.84mm)"
Related special
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
  • In stock
  • Molex
  • 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
  • TE Connectivity
  • 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut