5022-132J
5S-5022-132J
5022-132J
FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM
| Function: | - |
| Type: | Phenolic |
| Inductance: | 1.3|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 875mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 480 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 33 @ 7.9MHz |
| Operating Temperature: | 170MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,7.9MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.505"" L x 0.240"" W (12.82mm x 6.09mm)","0.230"" (5.84mm)" |
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut