4554-1R0M
5S-4554-1R0M
4554-1R0M
FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Product Description
| Series: | 4554 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 10A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 13 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 7.96MHz |
| Operating Temperature: | 150MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,7.96MHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.340"" Dia (8.64mm)","0.433"" (11.00mm)" |