4232R-473J
5S-4232R-473J
4232R-473J
FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM
| Function: | Wirewound |
| Type: | Iron |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 135mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 11.4 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 2.5MHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,2.5MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.67mm)","0.101"" (2.57mm)" |