4232R-392H
5S-4232R-392H
4232R-392H
FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
| Function: | Wirewound |
| Type: | Iron |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à3% |
| DC Resistance (DCR): | 385mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.4 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 7.9MHz |
| Operating Temperature: | 45MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,7.9MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.67mm)","0.101"" (2.57mm)" |