4232R-221H
5S-4232R-221H
4232R-221H
FIXED IND 220NH 442MA 680 MOHM
| Function: | Wirewound |
| Type: | Phenolic |
| Inductance: | 220nH |
| Tolerance: | ?à3% |
| DC Resistance (DCR): | 442mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 680 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 19 @ 25MHz |
| Operating Temperature: | 135MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.67mm)","0.101"" (2.57mm)" |