4232-821H
5S-4232-821H
4232-821H
FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Function:Wirewound
Type:Phenolic
Inductance:820nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):294mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.4 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:10 @ 25MHz
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.67mm)","0.101"" (2.57mm)"