4232-333H
5S-4232-333H
4232-333H
FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Type:Iron
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):150mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:9.2 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.5MHz
Operating Temperature:13MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,2.5MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.67mm)","0.101"" (2.57mm)"