4232-332H
5S-4232-332H
4232-332H
FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
Product Description
Series:4232
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):399mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.3 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 7.9MHz
Operating Temperature:47MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,7.9MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.67mm)","0.101"" (2.57mm)"