4232-223H
5S-4232-223H
4232-223H
FIXED IND 22UH 161MA 8 OHM SMD
Product Description
Series:4232
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):161mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:8 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.5MHz
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,2.5MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.67mm)","0.101"" (2.57mm)"