380NB-68NM=P2
5S-380NB-68NM=P2
380NB-68NM=P2
FIXED IND 68NH 320MA 290 MOHM
Product Description
| Series: | 32CS |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 320mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 290 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 26 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 550MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),-,"0.134"" L x 0.106"" W (3.40mm x 2.70mm)","0.094"" (2.40mm)" |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)