300LS-820K=P2
5S-300LS-820K=P2
300LS-820K=P2
FIXED IND 82UH 75MA 4.42 OHM SMD
Product Description
| Series: | 43FS |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 75mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4.42 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 50 @ 25.2MHz |
| Operating Temperature: | 7.7MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -10??C ~ 60??C,25.2MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.126"" (3.20mm)" |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)