300HS-331J=P2
5S-300HS-331J=P2
300HS-331J=P2
FIXED IND 330UH 50MA 8.1 OHM SMD
Product Description
| Series: | 43FS |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 50mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 8.1 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 50 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 4MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -10??C ~ 60??C,796kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.126"" (3.20mm)" |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)