2510R-68J
5S-2510R-68J
2510R-68J
FIXED IND 68UH 58MA 13.8 OHM SMD
Product Description
| Series: | 2510R |
| Function: | - |
| Type: | Iron |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 58mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 13.8 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 25 @ 2.5MHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,2.5MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.255"" L x 0.105"" W (6.48mm x 2.67mm)","0.110"" (2.79mm)" |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)