2200LL-390-H-RC
5S-2200LL-390-H-RC
2200LL-390-H-RC
FIXED IND 39UH 10.8A 11 MOHM TH
| Type: | Sendust |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 10.8A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 11 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"1.100"" Dia (27.94mm)","0.550"" (13.97mm)" |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)