2100LL-390-H-RC
5S-2100LL-390-H-RC
2100LL-390-H-RC
FIXED IND 39UH 6.6A 15 MOHM TH
Product Description
| Series: | 2100LL |
| Function: | Toroidal |
| Type: | Sendust |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 6.6A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 15 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.860"" Dia (21.84mm)","0.450"" (11.43mm)" |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)