1812R-184J
5S-1812R-184J
1812R-184J
FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 145mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 9.5 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 790kHz |
| Operating Temperature: | 5MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,790kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)" |
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors