1812-680J
5S-1812-680J
1812-680J
FIXED IND 68NH 770MA 250 MOHM
Product Description
| Series: | 1812 |
| Function: | - |
| Type: | Phenolic |
| Inductance: | 68nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 770mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 250 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 25 @ 50MHz |
| Operating Temperature: | 750MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,50MHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.190"" (4.83mm)" |
Related special
- TE Connectivity
- 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- In stock
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- Molex
- Hand Crimp Tool JHTR1031C
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors