1276AS-H-1R5M=P2
5S-1276AS-H-1R5M=P2
1276AS-H-1R5M=P2
FIXED IND 1.5UH 2.1A 87 MOHM SMD
Type:Powdered Iron
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.1A
Q @ Freq:2.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:87 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),-,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.039"" (1.00mm)"
  • TE Connectivity
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
  • Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
  • 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors