1274AS-H-220M=P3
5S-1274AS-H-220M=P3
1274AS-H-220M=P3
FIXED IND 22UH 2.9A 68.1 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.9A
Q @ Freq:4.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:68.1 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"
  • TE Connectivity
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
  • Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
  • 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors