1269AS-H-4R7M=P2
5S-1269AS-H-4R7M=P2
1269AS-H-4R7M=P2
FIXED IND 4.7UH 1.3A 300 MOHM
Type:Powdered Iron
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)"
  • TE Connectivity
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
  • Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
  • 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors