1255AY-101M=P3
5S-1255AY-101M=P3
1255AY-101M=P3
FIXED IND 100UH 900MA 552 MOHM
Product Description
Series:DG6045C
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:552 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.248"" W (6.30mm x 6.30mm)","0.177"" (4.50mm)"
Related special
  • TE Connectivity
  • 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
  • In stock
  • TE Connectivity
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
  • Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
  • 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
  • Molex
  • Hand Crimp Tool JHTR1031C
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors