1248AS-H-1R5N=P3
5S-1248AS-H-1R5N=P3
1248AS-H-1R5N=P3
FIXED IND 1.5UH 8A 10.1 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):8A
Q @ Freq:10A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:10.1 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.157"" (4.00mm)"
  • TE Connectivity
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
  • Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
  • 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors