0925R-331J
5S-0925R-331J
0925R-331J
FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Type:Iron
Inductance:330nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):495mA
Q @ Freq:495mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:180 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:44 @ 25MHz
Operating Temperature:260MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,25MHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.095"" Dia x 0.250"" L (2.41mm x 6.35mm)",-
Related special
  • Molex
  • 12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 0039012080/39012080
  • 8 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 05JQ-BT
  • JST
  • 5 Position Receptacle Connector Through Hole
  • ITT Cannon LLC
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Resistor, Terminal Position Lock (TPA)