0925R-121J
5S-0925R-121J
0925R-121J
FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Type:Iron
Inductance:120nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):635mA
Q @ Freq:635mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:110 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:52 @ 25MHz
Operating Temperature:430MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,25MHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.095"" Dia x 0.250"" L (2.41mm x 6.35mm)",-
Related special
  • Molex
  • 12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 0039012080/39012080
  • 8 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 05JQ-BT
  • JST
  • 5 Position Receptacle Connector Through Hole
  • ITT Cannon LLC
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Resistor, Terminal Position Lock (TPA)