0819R-68J
5S-0819R-68J
0819R-68J
FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
Product Description
Series:0819R
Function:Molded
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):64mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:11.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:45 @ 2.5MHz
Operating Temperature:10.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,2.5MHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.078"" Dia x 0.200"" L (1.98mm x 5.08mm)",-
Related special
  • Molex
  • 12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • In stock
  • 0446200002/446200002
  • Molex
  • Jack Modular Connector 8p8c (RJ45, Ethernet) 90° Angle (Right) Shielded, EMI Finger Cat3
  • 0039012080/39012080
  • 8 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
  • 05JQ-BT
  • JST
  • 5 Position Receptacle Connector Through Hole
  • ITT Cannon LLC
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Resistor, Terminal Position Lock (TPA)