NSE-1580-M2-10
5S-NSE-1580-M2-10
NSE-1580-M2-10
MACHINE SCREW PAN SLOTTED M2
Product Description
| Series: | NSE |
| Type: | Machine Screw |
| Screw Head Type: | Pan Head |
| Drive Type: | Slotted |
| Features: | - |
| Thread Size: | M2 |
| Head Diameter: | 0.158 (4.01mm) |
| Head Height: | 0.051 (1.30mm) |
| Length - Below Head: | 0.394 (10.00mm) |
| Length - Overall: | 0.444 (11.30mm) |