SJ6032-4.5X72YD
5S-SJ6032-4.5X72YD
SJ6032-4.5X72YD
SJ6032 BLACK A20FL 4.5IN X 72YD
| Size / Dimension: | Black |
| Thickness: | 2592.008 L x 4.500 W (65837.00mm x 114.30mm) |
| Material: | 0.031 (0.79mm) |