SJ6016-4.5X36YD
5S-SJ6016-4.5X36YD
SJ6016-4.5X36YD
SJ6016 BLACK A20FL 4.5IN X 36YD
Product Description
| Series: | Bumpon? |
| Type: | Active |
| Shape: | Bumper |
| Color: | Rollstock - Customizable |
| Size / Dimension: | Black |
| Thickness: | 1295.984 L x 4.500 W (32917.99mm x 114.30mm) |
| Material: | 0.063 (1.60mm) |