SJ5916-4.5X36YD
5S-SJ5916-4.5X36YD
SJ5916-4.5X36YD
SJ5916 BLACK A20FL 4.5IN X 36YD
| Size / Dimension: | Black |
| Thickness: | 1295.984 L x 4.500 W (32917.99mm x 114.30mm) |
| Material: | 0.063 (1.60mm) |