SJ5832-4.5X72YD
5S-SJ5832-4.5X72YD
SJ5832-4.5X72YD
SJ5832 BLACK R30FL 4.5IN X 72YD
Product Description
| Series: | Bumpon? |
| Type: | Active |
| Shape: | Bumper |
| Color: | Rollstock - Customizable |
| Size / Dimension: | Black |
| Thickness: | 2592.008 L x 4.500 W (65837.00mm x 114.30mm) |
| Material: | 0.031 (0.79mm) |