Bumpers, Feet, Pads, Grips3M SJ5816-4.5X72YD-BROWN
SJ5816-4.5X72YD-BROWN
5S-SJ5816-4.5X72YD-BROWN
SJ5816-4.5X72YD-BROWN
BUMPER CYLINDRICAL 4.5X72YD BRN
| Color: | Rollstock - Customizable |
| Size / Dimension: | Brown |
| Thickness: | 216' L x 4.500 W (65.84m x 114.30mm) |
| Material: | 0.062 (1.57mm) 1/16 |