Bumpers, Feet, Pads, Grips3M SJ5816-4.5X36YD-WHITE
SJ5816-4.5X36YD-WHITE
5S-SJ5816-4.5X36YD-WHITE
SJ5816-4.5X36YD-WHITE
BUMPER CYLINDRICAL 4.5X36YD WHT
Product Description
| Series: | Bumpon? |
| Type: | Active |
| Shape: | Bumper |
| Color: | Rollstock - Customizable |
| Size / Dimension: | White |
| Thickness: | 108' L x 4.500 W (32.92m x 114.30mm) |
| Material: | 0.062 (1.57mm) 1/16 |