SJ58084.5X36YD
5S-SJ58084.5X36YD
SJ58084.5X36YD
SJ5808 BLACK R30FL 4.5IN X 36YD
| Color: | Rollstock - Customizable |
| Size / Dimension: | Black |
| Thickness: | 1295.984 L x 4.500 W (32917.99mm x 114.30mm) |
| Material: | 0.125 (3.18mm) |