SJ-5008-GRAY
5S-SJ-5008-GRAY
SJ-5008-GRAY
BUMPER SQUARE 0.5 L X 0.5W GRY
Product Description
| Series: | Bumpon? |
| Type: | Active |
| Shape: | Bumper |
| Color: | Square |
| Size / Dimension: | Tapered |
| Thickness: | Gray |
| Material: | 0.500 L x 0.500 W (12.70mm x 12.70mm) |
| Hardness: | 0.120 (3.05mm) |