SJ-5008-BLACK
5S-SJ-5008-BLACK
SJ-5008-BLACK
BUMPER SQUARE 0.5L X 0.5W BLK
Product Description
| Series: | Bumpon? |
| Type: | Active |
| Shape: | Bumper |
| Color: | Square |
| Size / Dimension: | Tapered |
| Thickness: | Black |
| Material: | 0.500 L x 0.500 W (12.70mm x 12.70mm) |
| Hardness: | 0.120 (3.05mm) |