SRS-2-15MM
5S-SRS-2-15MM
SRS-2-15MM
ROUND SPACER #6 PVC 15MM
Product Description
| Series: | SRS |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female |
| Screw: | Female |
| Thread Size: | #6 |
| Diameter - Inside: | 0.125 (3.18mm) 1/8 |
| Diameter - Outside: | 0.250 (6.35mm) 1/4 |
| Between Board Height: | 0.591 (15.00mm) |
| Length - Overall: | 0.591 (15.00mm) |