R40-6610300
5S-R40-6610300
R40-6610300
ROUND SPACER M4 NYLON 3MM
Product Description
| Series: | R40-661 |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female |
| Screw: | Female |
| Thread Size: | M4 |
| Diameter - Inside: | 0.179 (4.55mm) |
| Diameter - Outside: | 0.315 (8.00mm) |
| Between Board Height: | 0.118 (3.00mm) |
| Length - Overall: | 0.118 (3.00mm) |