FRS4.0-25LG
5S-FRS4.0-25LG
FRS4.0-25LG
ROUND SPACER M4 NYLON 25MM
Product Description
| Series: | FRS |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female |
| Screw: | Female |
| Thread Size: | M4 |
| Diameter - Inside: | 0.185 (4.70mm) |
| Diameter - Outside: | 0.276 (7.01mm) |
| Between Board Height: | 0.984 (25.00mm) |
| Length - Overall: | 0.984 (25.00mm) |