SAW FiltersQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) B39811B4064U810
B39811B4064U810
5S-B39811B4064U810
B39811B4064U810
FILTER SAW 810MHZ LOWLOSS SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Frequency - Center: | 810MHz |
| Bandwidth: | - |
| Insertion Loss: | 1.7dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | HiperLAN |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD |
| Height (Max): | No Lead |
| Size / Dimension: | 0.043 (1.10mm) |
| Other: | 0.118 L x 0.118 W (3.00mm x 3.00mm), |