SAW FiltersQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) B39389G1965M100
B39389G1965M100
5S-B39389G1965M100
B39389G1965M100
FILTER IF 38.9MHZ 5SIP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Frequency - Center: | 38.9MHz |
| Bandwidth: | - |
| Insertion Loss: | 15.1dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | TV |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 5-SIP |
| Height (Max): | 0.343 (8.70mm) |
| Size / Dimension: | 0.681 L x 0.154 W (17.30mm x 3.90mm) |